Sa oled siin

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Endla 10a, 10122 Tallinn

Telefon: 667 2000,
Tarbijate nõustamine 620 1707 

Fax: 667 2001

E-post: info@ttja.ee

Reg. nr. 70003218

E-teenindus

 

Asume kesklinna tasulisel parkimisalal. 
Lähimad kohad parkimiseks TTJA maja kõrval EP105 või Endla 8 maja ees 2 tundi tasuta.

Peadirektori vastuvõtt eelneval kokkuleppel telefonil 667 2011 või e-posti aadressil: anu.volma@ttja.ee

 

 

 

Tarbija õigusi puudutavates küsimustes pöörduge

 

nõuandetelefonil 620 1707
tööpäeviti kella 10.00 - 15.00 või kirjutades info@ttja.ee

NB!  TTJA nõustamisliin töötab 01.04.2021 kl 10.00-13.00

Vastuvõtud tarbijakaitse küsimustes on leitavad siit

 

Tarbijavaidluste komisjoni avaldustega seotud küsimustes palume pöörduda tarbimiskeskkonna tarbijavaidluste komisjoni sekretariaati

Tehnilise järelevalve küsimustes pöörduge 

 

telefonil 667 2000

tööpäeviti kella 9.00-16.00

Raadiohäirete teated: 507 0528 tööpäeviti 8.30-16.30

 

Jälgi meid ka Facebookis, Instagramis, LinkeInis

 

 

Kontaktid

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kaur Kajak peadirektor 6672150 kaur.kajak [at] ttja.ee
Illimar Pärnamägi õiguse valdkonna juht 6672025 illimar.parnamagi [at] ttja.ee
Anu Võlma juhiabi-büroojuht 6672011 anu.volma [at] ttja.ee

Tugiteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Teele Tohver osakonna juhataja 6672072 teele.tohver [at] ttja.ee
Airi Ilisson kommunikatsioonijuht 6201904 airi.ilisson [at] ttja.ee
Veronika Gorbatenko kommunikatsiooni peaspetsialist 6201702 veronika.gorbatenko [at] ttja.ee
Lembi Tasane spetsialist (üldinfo) 6672000 lembi.tasane [at] ttja.ee
Krista Kask spetsialist (üldinfo) 6201700 krista.kask [at] ttja.ee
Mariann Salomets õigusnõunik 6672037 mariann.salomets [at] ttja.ee
Margit Tammistu jurist 6672041 margit.tammistu [at] ttja.ee
Merle Jürmann finantsnõunik 6672022 merle.jurmann [at] ttja.ee
Piia Eller teenuste arendamise peaspetsialist 6672014 piia.eller [at] ttja.ee
Mariko Männa dokumendihalduse peaspetsialist 6672024 mariko.manna [at] ttja.ee
Aap Andreas Rebas kommunikatsiooni peaspetsialist 6672153 aapandreas.rebas [at] ttja.ee
Aive Vološtšuk-Kaukver praktikant
Maile Mäesalu analüütik 6672 005 maile.maesalu [at] ttja.ee

Ehitusosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kati Tamtik osakonna juhataja 53051071 kati.tamtik [at] ttja.ee
Valmond Mikli ehituse valdkonna nõunik 6672036 valmond.mikli [at] ttja.ee
Kaspar Raadik projektijuht 5278732 kaspar.raadik [at] ttja.ee
Meeri Sõerd peaspetsialist (raudteeinfrastruktuur) 6672090 meeri.soerd [at] ttja.ee
Ene-Liis Bachmann peaspetsialist (eriprojektid) 6672061 ene-liis.bachmann [at] ttja.ee
Maarja Allmaa peaspetsialist 6672172 maarja.allmaa [at] ttja.ee
Kati Kuura Rail Balticu peaspetsialist kati.kuura [at] ttja.ee
Aleksei Gornev peaspetsialist (raudteeinfrastruktuur) 6672065 aleksei.gornev [at] ttja.ee
Kaido-Allan Lainurm peaspetsialist (hoonete ligipääsetavus) 6672062 Kaido-Allan.Lainurm [at] ttja.ee
Kristi Malm peaspetsialist (sundvaldused, välisriigi kutsed, ehitiste ohutus) 6672165 kristi.malm [at] ttja.ee
Kristina Fuks-Kuus peaspetsialist (planeeringud, raudtee kaitsevöönd, raudtee infrastruktuur) 6672063 kristina.fuks-kuus [at] ttja.ee
Liina Roosimägi ehituse tegevusõiguse valdkonna juht 6672004 liina.roosimagi [at] ttja.ee
Liis Piper peaspetsialist (hoonestusload, välisriigi kutsed, MTR) 6672151 liis.piper [at] ttja.ee
Riina Tamm peaspetsialist (hoonete energiatõhusus) 6672180 riina.tamm [at] ttja.ee
Urmo Karu peaspetsialist (ehitiste ohutus) 6672102 urmo.karu [at] ttja.ee

Tehnikaosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ingrid Teinemaa osakonna juhataja 6672170 ingrid.teinemaa [at] ttja.ee
Angela Priks teenuse- ja tooteohutuse ekspert 6201718 angela.priks [at] ttja.ee
Anneli Nagel peaspetsialist (teenuse- ja tooteohutus) 6201714 anneli.nagel [at] ttja.ee
Priit Poschlin tehnika valdkonna nõunik 6672193 priit.poschlin [at] ttja.ee
Meelis Kärt elektriohutuse ekspert 6672161 meelis.kart [at] ttja.ee
Eva-Maria Uusman jurist 6201712 eva-maria.uusman [at] ttja.ee
Ardi Link peaspetsialist (kemikaalide käitlemine ja pürotehnika) 6672027 ardi.link [at] ttja.ee
Aivar Tuisk peaspetsialist (elektriseadmed) 6672162 aivar.tuisk [at] ttja.ee
Alar Punson peaspetsialist (gaasiseadmed ja -paigaldised) 6672195 alar.punson [at] ttja.ee
Henri Külm peaspetsialist (elektripaigaldised) 6672133 henri.kulm [at] ttja.ee
Lauri Kütt peaspetsialist (kaevandamine ja täitematerjalide järelevalve) 6672185 lauri.kytt [at] ttja.ee
Maanus Urb peaspetsialist (surveseadmed ja -paigaldised) 6672177 maanus.urb [at] ttja.ee
Merilin Kraun peaspetsialist (lõhkematerjalid ja pürotehnika) 6672106 merilin.kraun [at] ttja.ee
Reino Bürkland peaspetsialist (tõsteseadmed) 6672173 reino.burkland [at] ttja.ee
Richard Saarman peaspetsialist (masinad ja tõsteseadmed) 6672175 richard.saarman [at] ttja.ee
Sirje Arus peaspetsialist (ohtlike kemikaalide käitlemine ohtlikes ja suurõnnetuse ohuga ettevõtetes) 6672171 sirje.arus [at] ttja.ee
Taavi Lentso peaspetsialist (elektriseadmed) 6672164 taavi.lentso [at] ttja.ee
Toomas Tamm peaspetsialist (ehitustooted) 6672196 toomas.tamm [at] ttja.ee
Ursula Oraby peaspetsialist (side- ja raadioseadmed) 6672095 ursula.oraby [at] ttja.ee

Transpordiosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Margus Meius juhataja asetäitja 6672050 margus.meius [at] ttja.ee
Annemary Neimar projektiekspert (lapsehoolduspuhkusel) 6672104 annemary.neimar [at] ttja.ee
Jaak Simon projektiekspert (Rail Baltic) 6672043 jaak.simon [at] ttja.ee
Kaidar Viikman projektiekspert (rakendusüksus) 667 2104 kaidar.viikman [at] ttja.ee
Karin Veskioja peaspetsialist (raudteeinfrastruktuur, raudteeliiklusregister) 6672134 karin.veskioja [at] ttja.ee
Kristel Künnap peaspetsialist (reisivedu, -liiklus; tegutsemise ohutustunnistus, ühtne ohutustunnistus, OJS, raudteeliiklusregister) 6672054 kristel.kunnap [at] ttja.ee
Kristi Lambing peaspetsialist (EL vaheline koordineerimine, valdkondlik seadusandlus, OJS, ühtne ohutustunnistus) 6672064 kristi.lambing [at] ttja.ee
Kristi Purik projektiekspert (rakendusüksus) 6672074 kristi.purik [at] ttja.ee
Rando Kadopa projektiekspert (rakendusüksus) 6672076 rando.kadopa [at] ttja.ee
Riin Rehemaa projektiekspert (lapsehoolduspuhkusel) 6672030 riin.rehemaa [at] ttja.ee
Tiit Linnas peaspetsialist (raudteeveerem ja veeremi juhid, raudteeliiklusregister) 6672053 tiit.linnas [at] ttja.ee
Triinu Uiboleht peaspetsialist (raudtee kaubavedu sh ohtlikud kaubad, ohutusnõunikud, ennetus- ja teavitustegevused, OJS, ühtne ohutustunnistus, statistika) 6672108 triinu.uiboleht [at] ttja.ee
Ülle Kaldre projektiekspert (rakendusüksus) 6672121 ulle.kaldre [at] ttja.ee

Sideosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Oliver Gailan osakonna juhataja 6672080 oliver.gailan [at] ttja.ee
Arvo Rammus nõunik 6672071 arvo.rammus [at] ttja.ee

Side- ja meediateenuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Oliver Gailan osakonna juhataja 6672080 oliver.gailan [at] ttja.ee
Helen Liiva jurist (tarbijate kaitse, side- ning üldhuviteenuste valdkonna juht) - teenistussuhe peatatud 6201707 helen.liiva [at] ttja.ee
Rivo Mets sideturu ekspert 6672021 rivo.mets [at] ttja.ee
Peeter Lutsoja sideturu ekspert 6672002 peeter.lutsoja [at] ttja.ee
Peeter Sookruus meediateenuste ekspert 6672082 peeter.sookruus [at] ttja.ee
Kädi Streff jurist (tarbijate kaitse, side- ning üldhuviteenuste valdkond) 6201707 kadi.streff [at] ttja.ee
Kristi Orumets jurist (tarbijate kaitse, side- ning üldhuviteenuste valdkond) 6201707 kristi.orumets [at] ttja.ee
Diana Fenenko peaspetsialist (numbriliikuvuse korraldamine, sideteenuste järelevalve) 6672003 diana.fenenko [at] ttja.ee
Evelin Kiik peaspetsialist (sideturgude analüüs, märkimisväärse turujõuga ettevõtte kohustused) 6672093 evelin.kiik [at] ttja.ee
Helin Pertelson peaspetsialist (meediateenuste järelevalve; lubade väljastamine raadiole ja TV-le) 6672040 helin.pertelson [at] ttja.ee
Henry Sarapuu peaspetsialist (sideteenuste ja raadiosageduste järelevalve) 6672081 henry.sarapuu [at] ttja.ee
Kai Remmelkoor peaspetsialist (numbrilubade menetlemine, numeratsiooniressursi haldamine) 6672077 kai.remmelkoor [at] ttja.ee
Tais Vakrõõm peaspetsialist (meediateenuste järelevalve; lubade väljastamine raadiole ja TV-le) 6672084 tais.vakroom [at] ttja.ee

Sagedushalduse talitus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Erko Kulu talituse juhataja 6672120 erko.kulu [at] ttja.ee
Irena Lukas sagedushalduse ekspert 6672127 irena.lukas [at] ttja.ee
Veikko Tunnel peaspetsialist (sagedusplaneerimine; TV-ringhääling ja satelliitside) 6672123 veikko.tunnel [at] ttja.ee
Aire Siinvert peaspetsialist (mereside, lennuside planeerimine) 6672181 aire.siinvert [at] ttja.ee
Andres Teeäär peaspetsialist (loavabade sideseadmete valdkond) 6672094 andres.teeaar [at] ttja.ee
Artur Ikart peaspetsialist (raadiosageduste järelevalve) 6672107 artur.ikart [at] ttja.ee
Endrik Kriisa sagedushalduse ekspert 6672131 endrik.kriisa [at] ttja.ee
Kristiina Repp sagedushalduse ekspert 6672130 kristiina.repp [at] ttja.ee
Kristjan Soodla peaspetsialist (raadiosageduste järelevalve) 6672091 kristjan.soodla [at] ttja.ee
Külli Kopelmaa peaspetsialist (paikne side, liikuv maaside, ringhäälingu sagedusload) 6672128 kulli.kopelmaa [at] ttja.ee
Lada Jostina peaspetsialist (paikne side, lairibavõrkude sagedusload) 6672125 lada.jostina [at] ttja.ee
Maret Ots peaspetsialist (sideseadmete nõuded ja standardid) 6672092 maret.ots [at] ttja.ee
Ulvi Valdaru peaspetsialist (mereside, lennuside ja amatöörside sagedusload) 6672124 ulvi.valdaru [at] ttja.ee

Tarbimiskeskkonna osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Helen Rohtla jurist-valdkonnajuht (turism, reisiteenused) 6201707 helen.rohtla [at] ttja.ee
Hellika Teder jurist (turism, reisiteenused) 6201707 hellika.teder [at] ttja.ee
Melissa Eelma jurist (turism, reisiteenused) 6201707 melissa.eelma [at] ttja.ee
Grete-Liis Kalev jurist 6201707 grete-liis.kalev [at] ttja.ee

Kaubandustalitus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Birgit Valgus talituse juhataja 6201707 birgit.valgus [at] ttja.ee
Diana Lints jurist (reklaam, tubakatoodete müük) 6201707 diana.lints [at] ttja.ee
Elnara Nadžafova jurist (e-kaubandus, kaubandus ja reklaam) 6201707 elnara.nadzafova [at] ttja.ee
Kerly Kirsipuu peaspetsialist 6201707 kerly.kirsipuu [at] ttja.ee
Liilia Laks peaspetsialist 6201707 liilia.laks [at] ttja.ee
Maarja Mere jurist (e-kaubandus, kaubandus, reklaam) 6201707 maarja.mere [at] ttja.ee
Mari-Liis Aas jurist (finantsteenused) 6201707 mari-liis.aas [at] ttja.ee
Marianne Metssoon jurist 6201709 marianne.metssoon [at] ttja.ee
Martin Simmermann jurist (e-kaubandus) 6201707 martin.simmermann [at] ttja.ee
Rain Meristo jurist (finantsteenused) 6201707 rain.meristo [at] ttja.ee
Signe Naarits peaspetsialist 6201707 signe.naarits [at] ttja.ee

Tarbijavaidluste komisjoni sekretariaat

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Veiko Kopamees talituse juhataja 6201920 veiko.kopamees [at] ttja.ee
Jaanika Maimjärv-Kukk jurist 6201920 jaanika.maimjarv-kukk [at] ttja.ee
Maris Davydov Konsultant 6201707 maris.davydov [at] ttja.ee
Heli Põder jurist 6201707 heli.poder [at] ttja.ee
Helina Itter jurist 6201707 helina.itter [at] ttja.ee
Liisa Elmet jurist 6201707 liisa.elmet [at] ttja.ee
Maia Kurim konsultant 6201707 maia.kurim [at] ttja.ee
Maire Arras konsultant 6201707 maire.arras [at] ttja.ee
Maret Valdner jurist 6201707 maret.valdner [at] ttja.ee
Margot Leen jurist 6201707 margot.leen [at] ttja.ee
Reelika Rohumets jurist 6201707 reelika.rohumets [at] ttja.ee
Sille Suur konsultant 6201707 sille.suur [at] ttja.ee
Sven Lehis jurist 6201707 sven.lehis [at] ttja.ee

Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kristina Vaksmaa-Tammaru talituse juhataja 6201708 kristina.vaksmaa [at] ttja.ee
Aigi Veber konsultant 6201753 aigi.veber [at] ttja.ee
Heldin Malmet jurist 6201707 heldin.malmet [at] ttja.ee
Nele Nahkur jurist 6201707 nele.nahkur [at] ttja.ee